Rodo

Informacje

W związku z przetwarzaniem danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Dargini, Dargiń 47, 76-020 Bobolice (zwaną dalej Szkołą Podstawową). W Szkole Podstawowej został wyznaczony inspektor ochrony danych  – Jacek Królikowski z którym można się skontaktować poprzez  – adres e-mail.:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przetwarzanie danych osobowych w Szkole Podstawowej odbywa się w celu wypełnienia obowiązków prawnych oraz na wniosekosoby zainteresowanej. 

Dane osobowe mogą być ujawnione jedynie upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa oraz podmiotom z którymi Szkoła Podstawowa zawarła umowę powierzenia danych jedynie w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania danych. 

Dane osobowe będą przetwarzane  przez okres wskazany w przepisach prawa. 

Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowaniu oraz ograniczeniu przetwarzania a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator danych osobowych nie przekazuje danych osobowych do państw trzecich oraz nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

 

SP Dargiń 2021
Free Joomla! templates by Engine Templates